Балаяж Київ ціна – Салон красоты Marigold

Балаяж Київ ціна

в салоні краси

MARIGOLD

ЖК «Щасливий»
(093)0008270

 

(097)0008470

вул. Щаслива, 61


ЖК «Софія»
(097)0306089

вул. Житня, 17


Перукарські послуги розвиваються в неймовірному темпі. Регулярно з’являються нові стрижки, укладки і техніки фарбування. Поле для експериментів зі своєю зовнішністю стає все більше і більше. Тепер, якщо ви хочете кілька освіжити свій образ, не потрібно фарбувати локони по всій довжині. Балаяж став одним з найпопулярніших видів фарбування такого плану. Далі ми розповімо про всі його секрети.
Що таке балаяж?
Це відома техніка фарбування волосся. Саме слово прийшло з французької та перекладається як «помсти». Це пряме відсилання до того, як майстер виконує таке тонування. Для нього використовуються кілька відтінків фарби світліше або темніше від основного тону. У коренів локони залишаються натурального кольору. Тонування починається біля лінії вух і йде до самих кінчиків. Виконують майже в кожному салоні краси міста, балаяж Київ ціна на нього зберігається на доступному для клієнтів рівні.
Головна особливість процедури полягає в особливій методиці нанесення фарби. Майстер виконує вертикальні мазки пензликом і тонує тільки верхній шар волосся. Таким чином, виходить досягти ефекту природного освітлення локонів.
Стилісти в усьому світі активно застосовують балаяж для дівчат з будь-якою довжиною пасом. Також не грає вагому роль, який відтінок є натуральним. Майстри, «граючись» з кількома відтінками, створюють гарний перехід від одного кольору до іншого. Завдяки йому, візуально волосся здається гущі.
Плюси балаяж:
• підходить для дівчат з будь-яким кольором волоссям. Брюнетки, блондинки або руде можуть випробувати на собі переваги такої техніки;
• меншої шкоди для локонів за рахунок неповного фарбування;
• не потрібно регулярна корекція. Досить кілька разів на рік відвідати свого майстра;
• максимально наближений до природного відтінку пасом;
• локони набувають сяйво і блиск;
• відмінний спосіб «заховати» сивину на перших порах.
Ціна на балаяж в Києві залежить від того, наскільки довге волосся і яка ступеня фарбування (повна або часткова) буде здійснюватися. Від цих факторів також залежить, скільки по часу займе вся процедура. В середньому, вона триває від 2 до 4 годин.
Де роблять професійний балаяж?
Щоб отримати незабутній ефект від перетворення, звертайтеся до кваліфікованих стилістам. Саме такі фахівці працюють в салоні краси Marigold.
Як для міста балаяж Київ ціна тут встановлена ​​оптимальна і приємно порадує кожну клієнтку. Всі працівники салону мають необхідну кваліфікацію, щоб надавати якісні послуги. Майстри салону краси індивідуально підбирають необхідні відтінки для фарбування. Для виконання балаяж використовуються барвники популярних світових брендів.
Опинившись в салоні краси Marigold, вас зустріне привітний адміністратор і допоможе записатися на послуги в зручний час. Це відмінне місце, щоб змінити свій образ і кардинально змінитися.