Френч Софіївська Борщагівка – Салон красоты Marigold

У жінці чоловіка приваблює строгість, скромність, в деякій мірі закритість, які проявляються в її одязі, так і в цілому в її зовнішньому вигляді. Це може бути макіяж, біжутерія, і, звичайно ж, манікюр. Завжди жінка виглядає доглянутою, якщо її нігті приведені в порядок. Яскраві нігті теж дуже актуальні, але вони швидко виходять з моди. А вид манікюру, який протягом багатьох років залишається в тренді і так подобається і жінкам, і чоловікам, називається френч Софіївська Борщагівка. Спочатку даний вид манікюру виглядав так: основний лак кольору, близького до натурального відтінку нігтьової пластини плюс біла облямівкою по краю нігтя. В основному такий манікюр робили жінки з короткими нігтями. Він завжди привертав увагу оточуючих, так як виглядав дуже природно, не помітно, але в той же час підходив до будь-якого вбрання і завжди виграв на тлі інших.
Хотілося б відзначити ті зміни, які відбулися з французьким манікюром за кілька десятків років:
– По-перше, його стали робити на різній довжині і на різній формі нігтів, але це не погіршило його ефектність;
– По-друге, для основи такого виду манікюру став використовуватися не тільки прозорий лак або лак, близький до натурального кольору нігтя, але і різний інші (наприклад, лак з блискітками), та й облямівкою на кінчику нігтя перестала бути тільки білою (наприклад , її стали робити чорної, червоною, жовтою і найнесподіваніших кольорів).
Чому френч на Софіївській Борщагівці виглядає так акуратно, тому що перед його створенням нігті упорядковуються за наступною схемою:
1) Миються ретельно руки з милом;
2) Нігті обробляються відповідним чином: обрізаються до потрібної довжини, їм надається потрібна форма, видаляється кутикула;
3) По краю нігтьової пластинки малюється облямівкою, це можна зробити за допомогою спеціальної кисті або трафарету;
4) Наноситься потрібного вам кольору лак, бажано прозорий або тілесний;
5) Ваш французький манікюр готовий, не забувайте, що його потрібно ретельно висушити.
Френч Софіївська Борщагівка подобається дуже багатьом, але також є його затяті противники, які кажуть, навпаки, про його неприродності і старовини. Головне, що у всіх, хто його бачить, він викликає емоції, а які вони: позитивні чи негативні, вже не так важливо.
Такий манікюр підійде і до ділового костюма, і до вечірньої сукні, і навіть до спортивних нарядам. З ним жінка завжди виглядає строго, охайно і, головне для чоловіка, привабливо і сексуально!

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя
Recent Posts