Корекція нігтів Борщагівка – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Нігті є дуже важливий компонент зовнішності жінки. Найчастіше саме по тому, наскільки доглянуті жіночі нігті, визначається загальне здоров’я жінки, її соціальний статус і успішність. Саме з цієї причини процедура нарощування є надзвичайно популярною і затребуваною. У той же час, крім власне нарощування, жінки можуть звертатися в салон краси за супутніми послугами, які ми зараз і розглянемо більш докладно:
Зняття нарощених нагідок. Без проблем зняти штучне покриття, не пошкодивши при цьому натуральну пластину, здатний тільки майстер високої кваліфікації. Тут обов’язково потрібно врахувати тип покриття, відповідно до якого і виконувати усунення. Наприклад, нарощені акрилом, відмочуються за допомогою особливого складу, а гелеве нарощування спиливается. Втім, незалежно від варіанту зняття, процедура, виконана професіоналом, не нанесе якого б то не було шкоди.
Корекція нігтів Борщагівка. Як відомо, навіть будучи під спеціальним покриттям, натуральний продовжує рости, і біля кутикули з часом починає з’являтися «гола» смуга. Щоб виглядали доглянутими протягом більш тривалий час, необхідна така послуга, як корекція нігтів. Час, через яке потрібно виконувати корекція нігтів Борщагівка, визначається індивідуально, відповідно до темпів зростання пластини. Якщо будуть рости швидко, то корекція нігтів на Борщагівці потрібно через півмісяця, для повільно зростаючих – через місяць-півтора. В цілому, фахівці радять виконувати корекцію приблизно раз на місяць, щоб нарощені зберігали свою привабливість.
Пірсинг нарощених. Сучасні фахівці готові запропонувати різні варіанти прикраси пластин, і одним з таких варіантів виступає пірсинг. Основа даного способу – прокол. Кінчик пластини піддається маленькому проколу (там з’являється невелика дірочка), і потім фахівець вставляє туди прикраса. Як правило, подібного прикраси найчастіше піддаються безіменні пальці або мізинці (в щоденній роботі вони майже не задіюються). При цьому немає ніякого резону піддавати деформації рідну нігтьову пластину – набагато розумніше зробити спочатку нарощування, а потім пірсинг. Зрозуміло, тут ще потрібно буде врахувати поєднання прикраси з предметами повсякденного біжутерії (в першу чергу з ношеними браслетами і кільцями).

Recent Posts