Манікюр Софіївська Борщагівка – Салон красоты Marigold

Красиві доглянуті руки завжди притягують увагу. Щоб ваші руки завжди були в ідеальному стані необхідно доглядати за нігтями, робити чищення, покривати лаком. У домашніх умовах ця процедура під силу кожній дівчині, але якщо вам потрібен професійний, якісний і зводить з розуму манікюрчик, краще звернутися до фахівця в наш салон, де кращі майстри-фахівці зроблять Вам манікюр Софіївська Борщагівка.
Існує два види манікюру обрізний і необрізний. Коли кутикулу і грубу шкіру зрізають манікюрними ножицями – це обрізний. Для обріза кутикули використовують такий інструмент, як ножиці для кутикули, їх також буває, називають кутікульние кусачки;
У необрізну кутикула просто відсувається до краю нігтя спеціальним інструментом – дерев’яною паличкою для відсунення кутикули, або електроприладами для шліфування.
Ці два способи мають свої переваги і недоліки. У обрізному манікюрі є ймовірність травмування шкіри або нігтьової пластини, тому важливо завжди робити його навченим фахівцем з практикою, такими і є фахівці календули. Необрізний менш якісний.
Будь-манікюр додасть вашим рукам доглянутого вигляду. А фахівець з манікюр Софіївська Борщагівка допоможе визначитися з видом манікюру.
Існують такі протипоказання виконання манікюру: запалення на шкірі, захворювання грибком, цукровий діабет, проблематичне згортання крові, припухла кутикула, судини, які розташовані дуже близько до поверхні шкіри, якщо в області нігтя є порізи.
У будь-який час року необхідно піклуватися про красу ваших рук.
Залежно від індивідуальних особливостей звертатися до майстра на манікюр на Софіївській Борщагівці салону календули слід від раза в тиждень до одного разу на місяць.
Ваші руки завжди будуть доглянутими красивими, а колір нігтів буде вигідно підкреслювати Ваш образ.

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя