Манікюр ЖК Софія – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Кожна жінка хоче відчувати себе красивою і потрібною. Що ж потрібно для цього? Природно, стежити за своєю зовнішністю. Як говорила Коко Шанель: руки – візитна картка жінки. І це правда, адже на них звертають увагу не менше ніж на обличчя, і, що важливо, саме вони в перші хвилини знайомства привертають увагу. Руки жінки говорять про її не тільки любові і повазі до себе, але і про повагу до суспільства, в якому вона знаходиться. З чого нескладно зробити висновок, що недоглянуті руки, зокрема нігті, будуть відштовхувати співрозмовника і, як висновок, грати не останню роль в результаті бесіди. Тому манікюр ЖК Софія в салоні Marigold – швидше необхідність в догляді за собою, також як вмиватися і чистити зуби.
У сучасному світі манікюр ЖК Софія в салоні Marigold приділена ціла ніша. Майстер манікюру вже є повноправною професією поряд з іншими. Практично будь-яка жінка намагається періодично робити подібну процедуру. Або робити самостійно, або йти в салон краси. Тим більше це зазвичай пов’язане з приємним спілкуванням, і, навіть свого роду релаксом. Звідки ж взагалі стався манікюр? Напевно, мало хто задавався цим питанням, але ж насправді він бере витоки у самих ранніх історичних етапів. Спочатку, догляд за нігтями пішов ще від Стародавнього Єгипту. Сама Клеопатра мала довгі нігті і фарбувала їх хною. Трохи пізніше він став поширюватися в Стародавній Греції і Китаї. Спочатку були тільки відтінки червоного і теракотового. Пізніше стали використовувати різні натуральні барвники для створення нових відтінків. У Китаї, наприклад, дуже актуальними вважалися червоний та чорний кольори.
Можна зробити висновки, що манікюр на ЖК Софія в салоні Marigold, хоча і активно використовується фахівцями, все ж є необхідним доглядом жінки за собою.

Recent Posts