Нарощування нігтів Софіївська Борщагівка – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Кожна жінка хоче виглядати красиво і доглянуто, це стосується і її нігтів. Буває так, що з якихось причин вона замислюється про Нарощування нігтів Софіївська Борщагівка. Розберемося, чи безпечно це?
У наш час існує два види Нарощування нігтів Софіївська Борщагівка:
1) Форма, яка буває сталева та пластмасових. Застосовується для того щоб надати потрібну форму;
2) Тіпси- це вже готові нігті, які потрібно тільки приклеїти, надати пилкою для форми і нанести матеріал для нарощування.
Тепер ознайомимося з матеріалом, його позитивними і негативними строну.
Нарощені гелем, подібні натуральним, акуратна гладка поверхня і блиск – це просто знахідка для жінок, і що ще не мало важливо те, що повітря надходить до натурального. Гель завдає мінімальної шкоди і носиться близько місяця. Все це можна віднести до переваг нарощування гелем. Але і ціна його відповідна .На гель не так-то просто нанести бісер або фігурки, погано сушиться при нанесенні.
Акрил у вигляді порошку з рідиною, який при нанесенні сохне дуже швидко, а потім вже коригується потрібна форма за допомогою манікюрних інструментів.
На його нанести бісер і фігурки, можна забарвити і надати будь-яку форму. Є міцним матеріалом, але дуже псує, втрачає колір і не дуже приємно пахне.

Тканина, під якою в основному мається на увазі шовк клеять шарами, завдаючи на тканину клей або гель. Наноситься просто, практично нешкідливий і навіть можливо всередині нанести малюнок.

Біо – гель – відноситься до найновіших матеріалами для нарощування, майже нешкідливий, має властивість зміцнювати і допускає повітря до натуральних нігтів. Наноситься так- ж, як і гель, але набагато складніше і коштує дуже дорого.

Смола- за технологією схожа на гелевий матеріал, майже не завдає шкоди, пожожі на натуральні, але при цьому не ламаються, але знову-таки справа в ціні, за нарощування доведеться не мало заплатити і якщо неправильно нанести, то можна нашкодити своїм нігтям.

При міркуванні щодо Нарощування нігтів на Софіївській Борщагівці звертайте увагу на те, що ця процедура займе у вас близько 3-4 годин, потребуватиме не малих грошей, ну і завдає шкоди (в залежності від матеріалу, звичайно якщо він дорогий, то шкода мінімальний), що не менш важливо потрібно знайти професіонала, якому можна буде довірити свої нігтики. Не слід нарощувати, якщо ви не здорові, без консультації лікаря. І не забувайте, що нарощені потрібно часто робити корекцію, а вона теж коштує грошей.

Recent Posts