Нарощування вій Софіївська Борщагівка – Салон красоты Marigold

Що бачить кожен, розглядаючи оточуючих? Одяг, взуття, макіяж, але в першу чергу – погляд. І будь-якій дівчині мріється убити їм наповал, в одну мить завоювати чоловічі серця.

І якщо раніше милі дами прикривалися віялом від наполегливих поглядів кавалерів, то сучасні дівчата, навпаки, роблять все, щоб чоловік потонув у прекрасних і ікрящіхся вирах очей. У цьому може відмінно допомогти Нарощування вій Софіївська Борщагівка, до якого вдаються власники не надто густих і пухнастих. Мало хто сумнівається в результатах таких процедур, різні види нарощування пропонують різноманітність форм і фактур нових, тому будь-яка дівчина знайде свій вірний варіант. Хтось вибирає шовком, віддаючи перевагу даного матеріалу. Інші вибирають соболь, підкорені його м’якістю і шовковистістю. Так чи інакше, нарощування натурального популярне явище, незалежно від пори року, моди, погоди. При цьому будь-який клієнт вибирає на свій розсуд способи і види, за допомогою яких буде здійснюватися Нарощування вій Софіївська Борщагівка.

А надійні майстри консультанти завжди порадять, які види вибрати саме вам, 2d або норка, які матеріали підійдуть для конкретного випадку. І соболь, та інші матеріали хороші, коли потрібен стійкий і шикарний результат, причому це-творчий процес, який може створювати чарівні образи за допомогою різних матеріалів і способів його здійснення. І мало хто здогадається, що вами було зроблено, тому що це виглядає природно і натурально. Яка жінка відмовиться від туші, однак допоможе звільнити час на цей елемент макіяжу, зберігаючи вражаючий обсяг, і блиск, і натуральність.

Зараз так виглядати неважко, Нарощування вій на Софіївській Борщагівці стало доступною і популярною тенденцією в допомогу жінці бути красивою, сучасною, стильною.

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя
Recent Posts