Перукар Борщагівка – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

У суєті буднів ми відмовляємо собі багато в чому через відсутність грошей, часу або з інших причин. Однак власний зовнішній вигляд – це своєрідна візитка. Тому будь-яка жінка повинна виглядати бездоганно, і тут важливу роль відіграє стрижка. Якщо стрижка хороша, то це привертає увагу, а от не надто якісне виконання, навпаки, псує картину в цілому. Перукар Борщагівка – та послуга, яка робить зовнішність жінки більш акуратною і виразною, а також дозволяє при цьому заощадити власний час!
Немає ніякого сенсу ризикувати власною зовнішністю, відвідуючи випадковий салон Краси – краще знайти свого особистого перукаря, здатного врахувати всі особливості саме вашого волосся і зовнішності. Майстер в салоні – ідеальне рішення даної задачі. З його допомогою ви створите унікальний образ, який підходить саме вам – все тут залежить виключно від ваших запитів. Спеціаліст може вирішити завдання зі стрижки, фарбування, укладання, лікування волосся, а також виконання інших процедур, спрямованих на модернізацію зачіски. І це дуже зручно – майстер з салону прийде до вас саме тоді, коли це зручно особисто вам, що дозволяє контролювати власний час.
Більш того, не слід думати, що подібні послуги коштують дуже дорого. Перукар Борщагівка економить за рахунок того, що йому не потрібно платити за оренду приміщень, комунальні послуги та інші витрати. Тому і вартість надання послуг буде порівняно невелика. Це універсальне рішення для тих випадків, коли потрібно зробити зачіску швидко (наприклад, перед весіллям). Навіть якщо на вулиці сніг і заметіль, ваша зачіска тепер не зіпсується – адже вам не потрібно буде виходити з дому!
Особистий домашній перукар – це фахівець, який допоможе вам у створенні ідеального образу. Він тонко відчуває зміни в настрої клієнта і допоможе створити ідеальну зачіску з урахуванням ваших особистих запитів, а також з орієнтацією на структуру волосся і їх стан. Більш того, майстер здатний не тільки постригти вас, але і виконати інші процедури (нарощування волосся, ламінування волосся, завивка і т.п.). Словом, перукар на Борщагівці – це дуже зручно і вигідно!

Recent Posts