Перукарські послуги на Борщагівці – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Професійні перукарські послуги на Борщагівці під силу лише професійним салонам краси, з людьми знаючими і люблячими свою справу. Підтримка свого стилю – це щоденна робота над собою, що вимагає часу і витрат. Зовнішній вигляд – естетика і ставлення оточуючих до себе, адже зустрічають по одягу. Внутрішній стан, куди не доступний погляд ззовні, швидше за для власного заспокоєння, що все в порядку. Але людська натура така, що хочеться прагнути до досконалості. Перукарські послуги на Борщагівці висувають високі вимоги, одне з яких – зовнішній вигляд самого салону. Яскравий і в той же час приглушене світло софітів повинен говорити про затишок і привабливості, а меблі дивувати розкішшю і екстравагантністю. Про те, що співробітники повинні випромінювати світло і радість на своєму обличчі при вигляді клієнта, говорити не потрібно. Скажімо прямо, невелика кількість заможних дам постійно відвідують салон краси і викладають круглу суму грошей за те, що незабаром повернеться на круги своя.
Можна згадати старі добрі «перукарні», де стрижкою, укладанням і «хімією» закінчувалися всі перукарські послуги на Борщагівці. Однак, зі зростанням потреб в інших, побічних послуги, з’явилася необхідність розширити поняття «перукарня», в більш об’ємне слово «Салон краси». Тут вже є де розгулятися фантазії і запропонувати такий величезний спектр послуг, які б задовольнили будь-яку ділянку вашого тіла. Як говорилося вище, основною послугою так і залишилася стрижка і укладка волосся. Набуло популярності фарбування волосся, так як хімічні процеси стали більш щадними. Фарба на волоссі при належному догляді, може залишитися досить тривалий час. Якщо жінка воліє часто змінюватися, їй запропонують відтінків шампуні, які швидко змиваються. Далі, не йдучи далеко від голови, можна зробити шикарний макіяж, попередньо ретельно помассировав і наклавши маску на обличчя. Корекція і фарбування брів – для любителів незвичайного виразу обличчя. Догляд за кінцівками – теж часто замовляють послуга. Це манікюр і педикюр. Тут, фахівець запропонує не тільки красиву форму нігтя, але і перекваліфікується в мініхірурга, видаливши врослий ніготь і не даючи тим самим інфекції поширитися, обробивши його антисептичними засобами. Нанесення лаку на ніготь – це мистецтво художника. Малюнок покриття іноді вражає і різні за фактурою рідини утримують його дуже довго. Бездоганний масаж пальців рук і ніг створює гарний настрій. З салону краси можна піти з легкістю, і приємною млістю, якщо в кінцевому підсумку вам зроблять комплексний масаж і біоепіляцію як окремих частин тіла, так і всього шкірного покриву.
Зараз настільки різноманітні способи зробити красу яскравої, що словосполучення «Салон краси» повністю виправдовує себе. Адже молодість завжди буде в моді!

Recent Posts