Покриття shellac (Шелак) Київ – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Покриття shellac (Шелак) Київ, заслуговує своєї уваги, щоб про нього говорити. Швидше – це нововведення краси переважно для жінок.
Спочатку шелак – це природна смола, до складу якої входять різні кислоти і віск. Незвичайні комахи – червеці виділяють цю речовину. Саме тому його стали застосовувати як добавку в лак для нігтів. Натуральне походження шелаку дає можливість нігтям не псується і не шарується. Раніше, при нарощуванні нігтів, доводилося знімати верхній шар, тим самим піддавалися фізичному впливу, що негативно позначалося на подальшому їх відрощування. При використанні можна не бояться за стан своїх нагідок.
Цікавий факт полягає в тому, що вже використовувався в п’ятдесятих роках минулого століття для виробництва вінілу, з якого робили грамплатівки.
Покриття shellac (Шелак) Київ – стало словом прозивним і визначає конкретну процедуру залицяння за нігтями.
Звичайний лак швидко стирається, а гель-шелак тримається два тижні. Правда процедура ця дорога, але краса вимагає грошових витрат. Це не єдиний мінус. Цю процедуру неможливо якісно зробити в домашніх умовах, так як потрібно правильна сушка під спеціальною лампою, та й знімати покриття треба спеціальним засобом.
Асортимент цих гелів налічує до 250 відтінків на різні смаки. Покриття shellac (Шелак) в Києві на сьогоднішній день не найбезпечніший і красиве покриття. Природний його блиск надає естетичності і акуратності як на руках, так і на ногах. З нього виходять прекрасні візерунки, він не розтікається не тьмяніє і кінцевий результат просто відмінний.
На піку популярності, багато хто задається питанням, а чи варто робити його або краще вибрати звичайний лак? Жінки розділилися на два табори, одні кажуть, що зіпсував їм нігті і перетворив їх у м’яке щось, а інші вже не уявляють свого життя без покриття. Як і у всього, у такого покриття є свої плюси і мінуси. Серед плюсів можна виділити:
1. Міцне покриття, що наноситься в кілька шарів, тримається близько 2-3 тижнів без сколів. Просто так ви не зможете стесати, йому також не страшно миття посуду (хоч майстра і рекомендують використовувати рукавички).
2. Покриття наноситься в кілька ретельно просушують шарів, що надає особливого зміцнення нігтям і дозволяє їм рости, що не ламаючись. Таким чином, дозволить вам відростити потрібну довжину нігтів.
3. Багато майстрів манікюру, в даний час, вчаться саме на шелак. Вам відкриється різноманітність всіх дизайнів, якими майстри розташовують і не зможуть повторити зі звичайним лаком. Крім того, для висушування шелаку використовується лампа, яка дозволяє прискорити процедуру покриття. Звичайний же лак вимагає часу, щоб висохнути.
Існують і мінуси, які виділяють противники шелаку:
1. Важко знімається, тут ви не обійдетеся рідиною для зняття лаку. Необхідно провести спеціальну процедуру зняття. Багато хто не витримує і соскабливают лак пилочками, що призводить до розм’якшення і пошкодження нігтьової пластини.
2. Вартість іноді зашкалює, особливо в деяких салонах краси.
Вибір залишається за вами, необхідно з відповідальністю підійти до вибору майстра, і тоді ваші нігті будуть радувати вас гарним манікюром.

Recent Posts