Послуги візажиста на Борщагівці – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Все про тонкощі послуги візажиста на Борщагівці
Кожен майстер-візажист повинен володіти тонкощами макіяжу і різного косметичного гриму. Зараз величезна кількість людей пов’язують свій шлях саме з цієї творчою професією, тому завжди важко стало знайти саме відмінного фахівця. Так якими ж тонкощами повинен володіти справжній майстер?
В першу чергу, повинен мати яскравий, неординарний, творчий образ, щоб зробити правильне враження на клієнта. Але в той же час йому слід стежити за своїм зовнішнім виглядом, який, звичайно ж, повинен бути доглянутим і стильним.
Що стосується якостей, якими повинен володіти людина даної професії, то це, безумовно, комунікабельність, гарне почуття гумору, а також тактовність і поважність.
Хороший спеціаліст повинен мати диплом, який підтверджує рівень його кваліфікації. Це підтвердження потрібно розмістити на видному місці, щоб кожен клієнт міг упевнитися в професіоналізмі майстра.
Що стосується технік, то майстер, в першу чергу, повинен володіти майстерністю салонного макіяжу, бути ознайомлений з усіма тонкощами офісного макіяжу для ділових дівчат, міг зайнятися створенням зовнішнього антуражу нареченої, а також знати ті засоби, за допомогою яких можна підкреслити особливість вечірок різної тематики . Більш того, кожен відмінний фахівець повинен вміти створювати послуги візажиста Борщагівка для дівчат, які збираються на дискотеку або нічний клуб, до того ж, якщо потрібно, то зайнятися створенням специфічного новорічного макіяжу. Крім цього, слід вміти накладати грим для всіх можливих дрес-кодових вечірок, а також для кастингів або для модних показів.
Візажиста слід пам’ятати, що його майстерність є для нього візитною карткою, тому крім перерахованих вище видів макіяжу хороший фахівець повинен вміти робити на відмінному рівні корекцію брів, грамотно давати консультацію з приводу косметичних засобів, фарбувати вії та брови. А так як для деяких клієнтів похід на послуги візажиста на Борщагівці, це як відвідування психолога, тому справжній професіонал повинен уміти вислухати свого відвідувача і, звичайно ж, створити йому гарний настрій.

Recent Posts