Укладка волосся на Кільцевій – Салон красоты Marigold

Контакти салону

Відгуки наших клієнтів

  • Спасибо девочкам за прекрасную работу и хорошую атмосферу в салоне. Лена мастер своего дела, ее плетение еще долго радовало меня. Также спасибо Лиле за маникюр и педикюр. Девченки, вы лучшие

    Оксана
  • Дуже дякую салону MariGold за дружню атмосферу. Прийшла на стрижку із 3-місячним сином. Поки перукар займалася мною, майстер манікюру і її клієнтка забавляли малюка. Потім зробили перерву, щоб я могла погодувати і приспати дитину. Дякую, що йдете назустріч молодим мамам

    Наталя

Волосся завжди прикрашали будь-яку жінку. Але для додання їм гарної форми, обсягу за ними необхідно доглядати. У наш час ця стало загальнодоступним. Найпростіше – це відвідування стиліста, перукаря, майстра з фарбування. Всіма цими фахівцями використовуються тільки найостанніші досягнення науки і техніки. Крім походу до фахівця по волоссю, ви можете надати їм чудовий вид самостійно в домашніх умовах.
Більшість коштів для укладання волосся на Кільцевій містять в собі гребінець або щітку, яка використовується в той чи інший момент укладання. Як правило, за допомогою гребінця локони ніжно розчісують, поділяють на пасма, витягають вологі локони, а також укладають, використовуючи гель або мус. Гребінці бувають дрібнозубчастими, крупнозубчатимі, дерев’яними, пластмасовими або стандартними чорними гребінцями професіоналів-перукарів.
Серед щіток теж представлено величезне різноманіття. Найбільшою популярністю користується проста щітка зі щетиною, також щітка, у якій щетина закруглена або зовсім м’яка. За допомогою щітки ви можете м’яко розчесати в процесі укладання, впорядкувати, помасажувати шкіру голови, а також надати зачісці об’єм.
Для власниць довгих або густих і живуть в згубної середовищі, а також при відсутності часу на сушку локонів в природних умовах існує чудовий пристрій – фен. З його допомогою можна не тільки сушити, але і укладати локони. Для довгих можна скористатися щіткою, у якій закруглені, щоб зробити гладкими, які одночасно і сушаться.
Також ваше волосся придбають більше блиску і гладкості, якщо вони в’ються. Не менш популярним засобом для укладання волосся на Кільцевій є дифузори. Така насадка на фен сприяє розподілу потоку повітря, охоплюючи більше локонів. Також з його допомогою зачіска набуває додатковий обсяг і форму, якої складно досягти під час природної сушки локонів. Чудовим засобом є гребінець, яка подає гаряче повітря.
Плойка, випрямляч, праску для гофрування, бігуді допоможуть змінити зовнішній вигляд локонів. Їх можна використовувати кожен день, не роблячи хімічної завивки. Це допоможе змінити ваш повсякденний вид. За допомогою цих інструментів ви можете створити «формальний» стиль, зачіску, зачесати локони назад або уклавши волосся, які розвиваються.
Найбільшою популярністю користуються керамічні прасування, мають різні насадки. З їх допомогою ваше волосся можна випрямити або закриття по всій довжині. Регулювання температури дозволяє формувати тонкі і широкі кучері, а також зробити хвилястими.
За допомогою бігуді ви можете створити кучері різного діаметру, якщо у вас достатньо часу на формування зачіски.
Не менш цікавим інструментом є гумка, шпилька або затиск, особливо, якщо вона прикрашена стразами. Як правило, вони є заключній ноткою при укладання волосся Кільцева.

Recent Posts